Volné pracovní místo  Vedoucí technického zajištění výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Hněvotín č.p. 333.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • vedení dokumentace svěřených zařízení
  • zajišťování revizí dle harmonogramu u svěřených zařízení
  • zajištění, plánování a provádění údržby strojů a zařízení, objektů a areálu firmy
  • zajištění všech potřebných kontrol a revizí strojů, strojních zařízení a budov v řádných termínech
  • jednání s dodavateli, organizace a vyhodnocování výběr. řízení na dodavatele revizí, oprav, služeb a energií
  • zajištění potřebných náhradních dílů a oprav ve spolupráci s oddělením nákupu
  • vedení a aktualizace technické dokumentace strojů a zařízení
  • zajištění čerpání a rozvod pitné a technologické vody
  • správa vozového parku firmy
  • zajištění provedení značení pracovišť dle požadavků TL a TF
  • vyhodnocování nákladů a četnost oprav strojů, zařízení a budov a navrhovat řešení na jejich snížení

POŽADUJEME:
  • VŠ technického směru
  • min. 3 roky praxe ve funkci technické zajištění výroby
  • znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • znalost SAP výhodou
  • flexibilita, kreativita, loajalita, analytické myšlení
  • NJ - úroveň: mírně pokročilá, popř. AJ výhodou

NABÍZIME:
  • moderní zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení dle zkušeností, zaměstnanecké prémie
  • možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání - např. jazykové kurzy
  • podnikové stravování, dovolená na víc, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat

Kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.5.2017 do 31.3.2018