Volné pracovní místo  Vedoucí technologie Nářaďovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.: 23.3.2017, a.: 25.9.2018
Očekáváme:
  • VŠ nebo ÚSO vzdělání technického směru, nejlépe strojírenská technologie
  • Alespoň 3 roky praxe na postu Vedoucího technologa
  • Znalost technologie výroby lisovacích a svařovacích přípravků, přípravků pro třískovou i beztřískovou technologii
  • Znalost metod normování práce a metodiky tvorby kalkulací
  • Znalost tvorby technologických postupů
  • Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost jazyka anglického na alespoň mírně pokročilé úrovni
  • Znalost strojírenské technologie
  • ŘP sk. B
Pracovní náplň:
  • Vedení kolektivu cca 10 pracovníků
  • Denní komunikace s výrobou, OŘJ, obchodem a dalšími úseky firmy
  • Řešení problémů v oblasti technologických postupů
  • Tvorba kalkulací
Nabízíme:
  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
  • Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj
  • Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy
Info. na tel.: použijte odpovědní formulář , p. Zbýň, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - znalost strojírenské technologie, postupů, metod normování práce - kalkulace

Požadované vzdělání

  • Strojírenská technologie
  • Strojírenství

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2018