Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TECHNOLOGIE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro) , praxe v oblasti technické přípravy výroby min. 5 let , dobrá znalost německého nebo anglického jazyka, znalost tematiky FMEA, SPC, 8D, Ishikawa diagram, znalost principů štíhlé výroby a metod neustálého zlepšování, znalost elektrotechnické výroby výhodou, znalost SAP výhodou, uživatelská znalost práce na PC, aktivní přístup, týmový hráč, samostatnost při řešení zadaných úkolů, komunikativnost, asertivita, odolnost vůči stresu a časová flexibilita
Náplň práce: přímá účast na projektech nových výrob, včetně nabídkových řízení a tvorbě kalkulací
odpovědnost za zavádění nových technologií a pracovišť, tvorba, optimalizace a inovace technologických postupů, spolupráce při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu
spolupráce při zavádění principů štíhlé výroby
vedení týmu technologů, odpovědnost za jejich profesní rozvoj,aktivní vyhledávání nových progresivních technologií využitelných ve výrobě společnosti
Nabízíme: zapracování v mateřské firmě v SRN po dobu dvou měsíců, stabilní místo v silné společnost
zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení
příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu
zaměstnanecké sociální výhody , příspěvek na dopravu, týden dovolené nad rámec ZP
Nástup možný ihned.

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.10.2016