Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TERÉNNÍHO PROGRAMU FRÝDECKO-MÍSTECKO - TERÉNNÍ PRACOVNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 10/5/2017
Popis pozice:
  • Práce v přirozeném prostředí uživatelů návykových látek
  • Komunikace a odborná práce s uživateli (výměna zdravotního materiálu, sociální práce, krizová intervence apod.)
  • Koordinace služby pokrývající několik obcí v regionu a 2 členného týmu
  • Administrace projektů a osobní jednání se zástupci spolupracujících obcí
  • Administrativa spojená s vykazováním pracovních výkonů
  • Komunikace a spolupráce v rámci odborných témat uvnitř i vně organizace

Požadavky:
  • Vzdělání uznané zákonem č. 108/2006 o sociálních službách v kvalifikaci sociální pracovník (VOŠ či VŠ sociálního zaměření)
  • Obecná znalost drogové problematiky
  • Schopnost vést malý tým a koordinovat poskytování služby v několika městech v rámci celého regionu
  • Alespoň teoretické povědomí o administraci projektové dokumentace žádostí o dotace
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • Schopnost týmové spolupráce a časová flexibilita
  • Morální a občanská bezúhonnost
  • Základní znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 31.3.2018