Volné pracovní místo  Vedoucí Truck centra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Lesní č.p. 1111/3, 408 01 Rumburk.
Požadavky:
  • Vzdělání v oboru autoopravárenství.
  • Úplné SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
  • Vůdčí osobnost, orientace na stanovené cíle, výborné organizační schopnosti.
  • Stresová odolnost.
  • Praxe min. 5 let v autoopravárenství a praxe na vedoucí pozici.
  • Znalost konstrukce, opravy a diagnostikování nákladních vozidel.
  • Znalost běžné práce na PC, Internet, MS Office.
  • Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat.
  • Přátelské a otevřené chování.
  • Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu.
  • Flexibilitu.
  • Řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou.

Hlavní náplň činnosti:
  • Spolupráce na zajištění efektivity, výkonnosti a rozvoje servisu nákladních vozidel.
  • Řešení technologie běžných oprav a generálních oprav vozidel.
  • Komunikace se zákazníky a se servisními partnery.
  • Řízení zakázek včetně související administrativy.
  • Sledování a plnění ekonomických parametrů zakázek.
  • Vedení týmu mechaniků.
  • Personální zajištění (nábor nových pracovníků).
  • Odpovědnost za pokladnu.
  • Sběr informací.
  • Práce ve firemním systému.
  • Získávání nových zákazníků.
  • Budování vztahů se stávajícími zákazníky.

Firma nabízí:
  • Perspektivní zaměstnání u stabilní, neustále se rozvíjející
se společnosti s dobrým jménem.
  • Práce v kolektivu.
  • Možnost profesní seberealizace.
  • Možnost zvyšování si odborné kvalifikace při zaměstnání.
  • Finanční ohodnocení a možnost profesního i platového růstu.
  • Prostor pro seberealizaci a rozvoj.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Firemní benefity.

Kontakt: Zájemci vyplní personální dotazník, který naleznou na odkazu:
použijte odpovědní formulář

Bližší informace Vám sdělí: Věra Dvořáková, referentka personálního odd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016