Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TUZEMSKÉHO PRODEJE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: uchazeč povede malý kolektiv zaměstnanců na oddělení tuzemského prodeje. Jeho hlavní náplní práce bude péče o stávající zákazníky a získávání zákazníků nových. Zpracovává obchodní smlouvy a výběrová řízení. Navrhuje a zpracovává obchodní plány, přehledy a statistiky, dohlíží na jejich plnění.
Požadujeme: praxi na obdobné pozici min. 3 roky. Vzdělání ekonomického/obchodního směru. Řidičský průkaz "B". Schopnost vést lidi. Psychickou odolnost, samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme: stabilní zaměstnání největšího výrobce kovového nábytku v ČR, smlouvu na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity (příspěvky na dovolené, kulturu, zdravotní péči, životní a penzijní pojištění), zajištění závodního stravování.
Kontaktovat: v pracovní dny od 7.00-15.30 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.5.2016