Volné pracovní místo  VEDOUCÍ TÝMU MECHANIKŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 32 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme
Vzdělání ÚSO nebo SO technického směru, Praxe v oboru podmínkou, popř. zkušenost s vedením týmu, Znalost AJ / NJ výhodou, Organizační a komunikační schopnosti, Schopnost vedení týmu a řešení mimořádných situací, Schopnost týmové spolupráce v menším kolektivu
Náplň práce
Vedení týmu mechaniků a jejich rozvoj, Kontrola a plánování přestaveb strojního zařízení, Technická podpora efektivního chodu výroby, Spolupráce s oddělením technologie při vývoji nových procesů, Spolupráce s oddělením kvality při řešení reklamací, Spolupráce s oddělením údržby
Zaměstnanecké výhody: Zázemí silné mezinárodní společnosti v oblasti automotive, Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům a praxi, Možnost dalšího vzdělávání včetně profesního růstu, Odborné zaškolení, 13. plat, 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění, PC, dotovaný mobil, Pružnou pracovní dobu, Jazykové kurzy, Dotované stravování formou stravenek ( 100,- Kč), Další benefity dle pracovních výsledků

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.8.2017