Volné pracovní místo  VEDOUCÍ UBYTOVNY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: NADĚJE, ubytovna Purkratice Ke Statku 1, Písek
Doba zaměstnání: od 1.9.2016 i později (doba určitá 1 rok s možností prodloužení)
Pracovní doba: jednosměnný provoz, úvazek 1,0 nebo nižší dle dohody
Mzda: 17.000,- Kč dle pracovního úvazku

Pracovní náplň: uzavírání smluv o ubytování, kontrola plnění smluvních podmínek, výběr poplatků za ubytování, dohled na plnění domovního řádu, vzájemné soužití rodin, kontrola úklidů
Ubytovna poskytuje bydlení rodinám se sociálními potřebami (nejedná se o komerční ubytovnu).
Technická správa ubytovny - zajištění oprav ve spolupráci s údržbářem nebo dodavatelsky, kontrola technického stavu ubytovny, koordinace práce hlídačů a údržbáře, vedení pokladny ubytovny, administrativa
  • spolupráce se sociálními pracovníky, kteří pomáhají ubytovaným rodinám řešit jejich sociální situaci
Pracovník bude podřízen vedoucímu pobočky.

Požadujeme: SŠ vzdělání, ŘP skup. B, znal. práce na PC (uživatelsky)
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky

Průběh výběrového řízení:
Zájemce o pracovní pozici zašle životopis na adresu použijte odpovědní formulář nejpozději do 28.8.2016. Na základě posouzení životopisu budou vybraní uchazeči pozváni na ústní pohovor.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017