Volné pracovní místo  Vedoucí účetního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Holešov
  • Náplň práce: Komplexní vedení účetnictví, daňové agendy a sestavování statistických přehledů, Plnění úkolů účetního oddělení dle zákonných norem a firemních procesů, Řízení chodu a delegování úkolů v rámci účetního oddělení, optimalizace procesů, Tvorba vnitropodnikových směrnic, Zpracování účetních závěrek (měsíčních, ročních) Komunikace s auditory a daňovými poradci, Odpovědnost za splnění všech daňových povinností, Kontrola a metodické vedení podřízených pracovníků, Spolupráce při tvorbě rozpočtu, Reporting vedení společnosti, Spolupráce se státní správou (banky, finanční úřady, pojišťovny..), Spolupráce a komunikace s vedením společnosti
  • Požadavky
VŠ vzdělání ekonomického směru, Praxe alespoň 3 roky na podobné pracovní pozici , Plynulá znalost češtiny a angličtiny, Výborné komunikační a organizační schopnosti (slovem i písmem), Znalost práce na PC (MS Office) Znalost SAP vítána, Ochota učit se novým věcem, aktivní a flexibilní přístup
  • Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, skupinové životní pojištění, 25 dnů dovolené, hrazené očkování, výkonnostní odměny, 13. plat, příspěvek na stravování, osobní a profesní rozvoj
Nástup: 1.1.2015, úvazek 37,5 hod/týdně

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2015 do 12.11.2014