Volné pracovní místo VEDOUCÍ ÚKLIDOVÝCH PRACÍ

4.8.2016
ISS Facility Services s.r.o.
Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Pružná pracovní doba

Požadujeme: vzdělání – minimálně SOU, schopnost vedení týmu, schopnost rozhodovat a pohotově jednat, velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti, nadšení pro práci s lidmi, stresuodolnost a fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu a ochotu pracovat v noci,o víkendech a svátcích, organizační schopnosti, dovednost práce s PC (Office, Windows, Excell) – výhodou, řidičský průkaz sk.B
Náplň práce: řízení zakázek, řízení práce a vedení týmu lidí (dělnické profese), pravidelná kontrola pracovních činností podřízených, pravidelná kontrola kvality práce, péče o své podřízené, komunikace s klienty,péče o klienty,nábor nových zaměstnanců (brigádníků),ad­ministrativní činnost (podklady pro fakturaci, mzdy, směny, kalkulace, objednávky materiálu,…)
Nabízíme: stabilní pracovní místo v silné mezinárodní společnosti, prostor pro vlastní seberealizaci, práci na HPP s pružnou pracovní dobou, zaměstnanecké výhody:možnost služebního vozidla, služební mobil,
nástup IHNED, stravenky, odměny dle výsledků

Podobné nabídky práce

TECHNICKÝ ŘEDITEL
Náplň práce: vedení oddělení ICT, hospodářské správy, oddělení správy investic a oddělení správy projektového řízení; zodpovědnost za bezproblémový chod informačních systémů, zodpovědnost za provoz infrastruktury IT (servery, sítě ...
KUBOUŠEK EU holding a.s. Lidická tř. 1937, České Budějovice Plný úvazek