Volné pracovní místo  Vedoucí úseku konstrukce a projektů

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Přestavlcká č.p. použijte odpovědní formulář Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
SŠ/VŠ technického směru
Základní znalost AJ výhodou
Znalost PC, MS Office
Znalost plánování výroby
Praxe v automobilovém průmyslu velkou výhodou
Komunikativnost, samostatnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, ochota cestovat do zahraničí
Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:
Koordinace veškerých vnitřních výrobních procesů ve výrobě
Ve spolupráci s vedoucím výrobního úseku stanovovat operativní plány na jednotlivá střediska a pracoviště pro jednotlivé měsíce, týdny a dny
Spolupráce s obchodním úsekem při zajišťování vstupního materiálu z hlediska operativních potřeb výroby
Zastupování vedoucí výrobního úseku v době jeho nepřítomnosti

V případě zájmu a poskytnutí bližších informací nás kontaktujte.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a důchodové připojištění
Až 5 týdnů dovolené, dárkové poukazy do lékáren Dr. Max, dobíjecí karta do městského bazénu v Mladé Boleslavi, dárkový poukaz do obchodů s oblečením C&A

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017