Volné pracovní místo  Vedoucí úseku údržby a majetku

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

1. kontakt E-MAILEM: použijte odpovědní formulář
Požadavky: úplné střední vzdělání s maturitou, technického zaměření; řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, výhodou sk. E,T; znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, znalost IS Helios Green výhodou; nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou; velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, přirozená schopnost vedení lidí; vedoucí pozice minimálně 5 let; samostatnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem; technické myšlení

Hlavní náplň práce:
  • organizace a provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku
  • vedení záznamů o prováděných úkonech preventivní a servisní činnosti.
  • organizování revizí,
  • organizace dopravy

Zaměstnanecké výhody: nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity
Platové podmínky: plat v rozmezí 30 000 Kč - 45 000 Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + příplatek za vedení+ osobní ohodnocení po zapracování + čtvrtletní odměny

Nástup IHNED

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec dovolené
  • Jiné výhody - stravenky, benefity FKSP, aj.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Vedoucí úseku údržby a majetku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Michaela Holubová z Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí úseku údržby a majetku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.