Volné pracovní místo  vedoucí vnitřní správy

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • vedení podřízených
  • řízení a organizace servisu strojů, zařízení, přístrojů, pomůcek, nástrojů a nářadí atd. Návrhy na nákup investic
  • organizace stavebních prací, oprav a údržby nemovitostí a pozemků,
  • příprava plánu investic, revize zařízení, odpadové hospodářství, apod.
k nákupu strojů a služeb
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání - obor ekonomický nebo strojní
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici
  • schopnost vést a motivovat tým
  • odpovědnost a cílevědomost
  • organizační schopnosti, přirozená autorita
  • aktivita a schopnost přijímat rozhodnutí
  • loajalita
  • trestní bezúhonnost
  • práce s PC
  • ŘP sk. B
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024