Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBNÍ DÍLNY CABL (MISTR)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–28 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení kolektivu 30 pracovníků ve dvousměnném provoze; organizování a koordinace činností dílny; aktivní komunikace v rámci celé výroby i závodu; zajištění dosažení výrobního plánu
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou; zkušenost s vedením týmu pracovníků 3 až 5 let; zkušenost z procesu výroby, především vedení lidí, koordinace a organizování činností; dobrá znalost práce s PC; velmi dobré komunikační a organizační schopnosti; znalost AJ vítána
Nabízíme: týden dovolené navíc; příspěvek na stravu formou stravenek; dobré finanční ohodnocení; profesní školení; práci v perspektivní zahraniční společnosti (dceřiná společnost antlického výrobce elektrotechnických součástí pro výtahy).
Nástup možný ihned.
Nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.3.2017