Volné pracovní místo  Vedoucí výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Do naší zámečnické výroby, zabývající se strojní zámečnictvím, obráběním a výrobou jednoúčelových strojů hledáme pracovníka na pozici Vedoucí výroby.

Náplň práce:
  • Řízení a plánování výroby, zabezpečení plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců. (25 zaměstnanců)
  • dohled nad kvalitou výroby
  • dohled a zabezpečování řešení závad strojního zařízení a vybavení
  • zadávání nových výrobních procesů a nových technologii, dodržování BOZP a PO
  • řešení nesrovnalostí ve výrobě
  • vedení podřízených zaměstnanců
  • aktivní spolupodílení na průběžné zlepšování výroby, kvality
  • řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich výkonnost a pracovní výsledky.
  • Podílení se na nových projektech firmy
  • Komunikace s dodavateli

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání
  • stravenky
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • nástup ihned.

Požadujeme:
  • minimální SŠ vzdělání v technickém směru
  • minimálně 3 let praxe ve výrobě na obdobné pozici
  • zkušenost vedení lidí
  • NJ nebo Aj na komunikativní úrovni podmínkou
  • znalost čtení technické dokumentace a organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost

Místo výkonu práce Mimoň, Potoční 143. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.9.2016 do 20.9.2017