Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Česká Lípa
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Česká Lípa

Volné pracovní místo Vedoucí výroby

22.9.2016
GSZ Tooling s.r.o.
Místo pracoviště
Potoční 143, Mimoň II, 471 24, Mimoň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Do naší zámečnické výroby, zabývající se strojní zámečnictvím, obráběním a výrobou jednoúčelových strojů hledáme pracovníka na pozici Vedoucí výroby.

Náplň práce:

  • Řízení a plánování výroby, zabezpečení plnění plánu výroby, dohled a zabezpečení plynulosti výroby dohled nad vytížením podřízených zaměstnanců. (25 zaměstnanců)
  • dohled nad kvalitou výroby
  • dohled a zabezpečování řešení závad strojního zařízení a vybavení
  • zadávání nových výrobních procesů a nových technologii, dodržování BOZP a PO
  • řešení nesrovnalostí ve výrobě
  • vedení podřízených zaměstnanců
  • aktivní spolupodílení na průběžné zlepšování výroby, kvality
  • řídit a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců a hodnotit jejich výkonnost a pracovní výsledky.
  • Podílení se na nových projektech firmy
  • Komunikace s dodavateli

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání
  • stravenky
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • nástup ihned.

Požadujeme:

  • minimální SŠ vzdělání v technickém směru
  • minimálně 3 let praxe ve výrobě na obdobné pozici
  • zkušenost vedení lidí
  • NJ nebo Aj na komunikativní úrovni podmínkou
  • znalost čtení technické dokumentace a organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost

Místo výkonu práce Mimoň, Potoční 143. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní