Volné pracovní místo Vedoucí výroby

27.10.2016
Arkon Flow Systems, s.r.o.
Místo pracoviště
Nováčkova 418/11, Husovice, 614 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

V případě zájmu posílejte CV na email: poslat email nebo si telefonicky domluvit schůzku
Požadované dovednosti
" SŠ/VŠ vzdělání technického směru
" praxe ve strojírenské, příp. elektro výrobě více než 2 roky
" zkušenosti na pozici ve vedení malého týmu pracovníků ve výrobě
" schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
" schopnost zavádět změny a nové procesy
" dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek
" uživatelská znalost MS OFFICE
" aktivní řidič
Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.
Vedoucí výroby – Mistr
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
" komplexní řízení výrobního provozu – svařovna a elektro výroba
" vedení týmu zhruba 10 pracovníků (očekáváme rozšíření týmu)
" komunikace s dodavateli materiálu pro výrobu
" částečný odvoz , dovoz polotovarů od dodavatelů
" dohled nad skladovým hospodářstvím
" organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
" navrhování a implementace zeštíhlení výrobních procesů a systémů kontroly kvality
" odpovědnost za kvalitu, plnění termínů zakázek a efektivitu výroby
" denní plánování strojních, materiálních a personálních kapacit
" reporting vedení společnosti

NABÍZÍME:
" zázemí stabilní společnosti v oboru
" kvalitní mzdové ohodnocení
" balíček zaměstnaneckých benefitů
" firemní vzdělávání
" možnost osobního a profesního růstu
" perspektiva dlouhodobé spolupráce