Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Mistr ve výrobě
Lokalita:
Česká Lípa
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Mistr ve výrobě Česká Lípa

Volné pracovní místo Vedoucí výroby

17.9.2016
Petr Zavřel
Místo pracoviště
Nádražní 288, Zákupy, 471 23, Zákupy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Neurčeno

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Zákupy

Náplň práce:

  • Vedení, motivace, hodnocení a organizace zaměstnanců ve výrobním úseku
  • Zajištění výrobních kapacit – plánování strojních a personálních potřeb výroby
  • Zavádění opatření ke zvyšování produktivity, kvality výroby a včasných dodávek
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů a redukci výrobních nákladů
  • Organizace toku materiálu ve výrobě
  • Kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
  • Odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, čistoty a pořádku
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními – logistika, obchod

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou ideálně technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením kolektivu, řízením výroby (oblast dřevovýroby výhodou).
  • Vysoká odolnost proti stresu
  • Velmi dobré manažerské, komunikační a argumentační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost, loajalita a flexibilita

NABÍZÍME:

  • po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • profesní rozvoj v zázemí stabilní firmy na trhu
  • telefon, PC, kancelář
  • mzdu odpovídající zkušenostem 25.000 – 30.000,–Kč

Nástup dle dohody.