Volné pracovní místo  Vedoucí zákaznického servisu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Vedení zaměstnanců servisního střediska.
  • Rozvoj strategie zákaznického servisu v ČR a na Slovensko.
  • Organizace servisního střediska dle principů LEAN.
  • Rozvoj a zlepšování procesů útvaru.
  • Příprava a realizace strategických projektů.
  • Návštěvy specializovaných prodejců a koncových spotřebitelů.
Kvalifikační a další požadavky:
  • Min. střední odborné vzdělání technického směru.
  • Min. 5 let praxe, ideálně v oblasti servisu a oprav.
  • Zkušenost s vedením zaměstnanců.
  • Komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka.
  • Elektrotechnické znalosti výhodou.
  • Zkušenosti s řízením projektů.
  • Analytické myšlení, strukturovaný přístup a dobré komunikační dovednosti.
Nabízíme:
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti.
  • Možnost profesního rozvoje (včetně uplatnění na pobočkách v zahraničí).
  • Volnost v rozhodování při tvorbě strategie.
První kontakt emailem nebo telefonicky!

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.11.2017