Volné pracovní místo  Vehicle CAE Tool Developer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ricardo Prague s.r.o., Palác Karlín, Thámova 11 - 13, 186 00 - Praha 8
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář (Pracovní dny: 9:00 - 16:00), nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: pan Tomáš Petřík
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
-Úspěšný kandidát se bude podílet na projektech zaměřených na zvýšení celkové nabídky společnosti Ricardo, aby včas dodávaly kvalitní a užitečné informace s cílem snížit celkové náklady na vývoj a načasování. Příklady projektů zahrnují vývoj nástroje pro optimalizaci vozidel - optimalizace spotřeby paliva vozidla, vizualizace dat a modelování povrchu reakce (např. Přístup neuronových sítí). Podpora vývoje nástroje pro porovnávání a optimalizaci hmotnosti vozidel.
-Požadujeme:
-Zkušenost s programováním v Java (J2SE, J2EE) a Python
-Znalost Source version control - mercurial, SVN, GIT
-Základní znalost optimalizace a neuronových sítí
-Základní znalost statistiky a zpracovávání dat
-Alespon středně pokročilá úroveň angličtiny (denní využití a komunikace s rodilými mluvčími)
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.9.2017