Volné pracovní místo  Veterinární inspektor

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 390–22 710 Kč / měsíc

Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr., řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění.
služební telefon, služební vozidlo, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky SODEX ve výši 100,- Kč/den, rekreační chata

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.12.2023

Máte zájem o nabídku Veterinární inspektor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Poláček MUDr., Vacovská z Státní veterinární správa

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Veterinární inspektor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.