Volné pracovní místo vinař/ka na výrobní lince

1.10.2016
Vinařství Mutěnice, s.r.o.
Místo pracoviště
Údolní 1174, Mutěnice, 696 11, Mutěnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, praxe ve vinařství výhodou.
Náplň práce: vinařské práce na výrobní lince, zodpovědnost na svěřené lince za množství vína, prostředky a materiál potřebný pro provoz filtračních systémů. Sanitace. Nabízíme: zázemí velké finanční skupiny, příjemné pracovní prostředí, rozmanitou, zajímavou a zodpovědnou práci ve zdravé a perspektivní společnosti, možnost seberealizace, na základě zkušeností mzdový růst, pracovní poměr na plný úvazek. Kontakt na mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

Skepní manipulant
Požadujeme:SOU(vyučen),manuální zručnost,fyzická zdatnost,praxe v oboru vítána (není podmínkou),pracovní poměr na dobu neurčitou,nástup možný ihned. Nabízíme:práci v úspěšné vinařské firmě,v mladém kolektivu,zamšstnanecké benefity ...
Zámecké vinařství Bzenec s.r.o. Zámecká 1508, Bzenec Plný úvazek