Volné pracovní místo  VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA

Lokalita Hradec Králové
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VRÁTNÝ/-Á, INFORMÁTOR/-KA
stanoviště nákladní vrátnice
  • PP plný, zkrácený, DPP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned, pracovní doba - PO - PÁ ranní směna (06 - 14 hod a 06 - 16 hod), víkendy volné
  • Náplň práce: regulace vjezdu/výjezdu vozidel, kontrola a evidence dokladů, kontrola vozidel
  • Požadujeme: základní znalost obsluhy PC, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů, příjemné vystupování, certifikát strážný 68-008-E výhodou
  • Nabízíme: možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP), zaškolení, zácvik a pokračující výcvik, možnost kariérního růstu - zařazení na pozici vedoucí bezpečnostní směny, vedoucí ostrahy objektu apod., stravenky, příspěvek na oděv, příplatek za práci v noci, o sobotách a nedělích, příplatek za práci ve svátek, pravidelné odměny, mzdu ve výši od 13.000 Kč měsíčně čistého za fond pracovní doby bez přesčasové práce
  • Pozice je vhodná i pro OZP
  • Pro více informací volejte na tel.: použijte odpovědní formulář , nebo zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář od 8:00 až 15:00

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 13.11.2017