Volné pracovní místo  Vrátný / vrátná

Lokalita Borohrádek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VYHRAZENO PRO OZP
Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • plnoletost, samostatnost
  • spolehlivost, dochvilnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
  • ostraha objektu formou pochůzkové činnosti a práce na vrátnici
  • jednoduchá administrativa spojená s evidencí
  • pracovní doba ve 12-ti hodinových pracovních směnách (6:00 - 18:00 hod. / 18:00-6:00 hod.).
Nabízíme:
  • zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavá práce v příjemném kolektivu
  • osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe
  • dlouholetou spolupráci na HPP
  • možnost zkráceného úvazku.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Vrátný / vrátná?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeňka Sluková z ČOS - Speciální servis s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vrátný / vrátná

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.