Volné pracovní místo  Vrátný/á - Česká pošta

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 70 Kč / měsíc

V případě zájmu se dostavte na osobní pohovor ve všední den mezi 9-11 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10. Autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 183, 223), sídlíme v 6. patře ve žlutošedé budově. Kontakt: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář . Pozice je vhodná pro OZP/OZZ.

Informace o pracovním místě:

Na klidnou vrátnici přijmeme vrátné. Jedná se o klidnou práci s minimem obchůzek. Slouží se ve směnném provoze: 12ti hodinové směny denní/noční.

Praxe není nutná, zaučíme Vás.
Post je vhodný pro OZP/OZZ.

Náplň práce:
  • Zapisování návštěv
  • Vydávání klíčů
  • Kontrola budovy

Požadujeme:
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze
  • Trestní bezúhonnost
  • Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
  • HPP ve stabilní společnosti
  • Klidnou práci v hezkém prostředí
  • Individuální přístup při plánování směn
  • Dobré finanční ohodnocení, včasné vyplácení mzdy
  • Zaučení, ošacení
  • Nástup možný ihned
  • Příplatky za práci v noci a o víkendech

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 17.3.2017