Volné pracovní místo  Vrátný/informátor

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VRÁTNÝ/INFORMÁTOR
Náplň práce:
  • přehledová a informační činnost
  • přepojování telefonických hovorů
  • organizace režimu návštěv
  • obsluha klíčového režimu
  • obsluha kamerového systému (CCTV) a elektronického požárního systému (EPS)
  • obchůzková činnost
  • pracovní doba - denní a noční směny (14.30 - 22.00 hod; 22.00 - 07 hod; 7 - 19 hod; 19 - 07 hod) nerovnoměrně rozvržené
Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr (HPP) na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
  • možnost zkráceného pracovního úvazku nebo práce na dohodu o provedení práce (DPP)
  • zaškolení, zácvik a pokračující výcvik
  • možnost kariérního růstu - zařazení na pozici vedoucí bezpečnostní směny, vedoucí ostrahy objektu
  • stravenky, příspěvek na ošatné, příplatek za práci v noci, o sobotách a nedělích, příplatek za práci ve svátek
  • pravidelné odměny
  • mzdu ve výši od 13.000 Kč měsíčně ČISTÉHO za fond pracovní doby bez přesčasové práce
  • jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy
  • zázemí silné regionální společnosti
Požadujeme:
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů
  • dobrý zdravotní a fyzický stav
  • příjemné vystupování
Práce je rovněž vhodná pro osoby se změněnou pracovní schopností. Pro více informací volejte na tel.: použijte odpovědní formulář nebo zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 30.9.2018