Volné pracovní místo  vrchní inspektor - kontrolní činnost, stavební prevence

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 31 730 Kč / měsíc

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje, Územní odbor Prachatice a to na pozici Vrchní inspektor - kontrolní činnost, stavební prevence, ZPP.
Požadavky:
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • zaměření: technické, ekonomické nebo všeobecné - gymnázium
  • orientace v problematice stavební prevence a stavebního zákona
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení osobního vozidla,

Základní podmínky pro přijetí do služebního poměru:
  • občan ČR
  • věk 18 let
  • bezúhonnost a plná způsobilost k právním úkonům
  • fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost k výkonu služby

Hlavní náplň služební činnosti:
Jedná se o činnosti spojené s výkonem státního požárního dozoru zejména kontrola dodržování povinností stanovených předpisy o požární ochraně, schvalování posouzení požárního nebezpečí, posuzování předložené projektové dokumentace v rozsahu požárně bezpečnostního řešení, dále ověřování, zda byly dodrženy podmínky požární bezpečnosti staveb vyplývající z posouzených podkladů a dokumentace, včetně podmínek vyplývajících z vydaných stanovisek.

Nabízíme:
  • služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,
  • zajímavou práci,
  • příjemný kolektiv,
  • kvalitní a důkladné odborné zaškolení,
  • platové zařazení v 6. tarifní třídě (v rozpětí platového tarifu v 6. tarifní třídě: od 31.730,- Kč, podle započitatelné praxe) - dle NV č. 419/2022 Sb.,
  • zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800,- Kč,
  • možnost osobního příplatku po zapracování,
  • pružná pracovní doba,
  • 6 týdnů dovolené v kalendářním roce,
  • kariérní systém,
  • vhodné pro absolventy.

Doklady, které uchazeč doloží:
  • písemnou přihlášku do výběrového řízení (formulář ke stažení - použijte odpovědní formulář
  • strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče včetně kontaktní adresy a telefonu, příp. e-mailu,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
Výše uvedené doklady doručte písemně do 27.05.2024 na adresu: HZS Jihočeského kraje, Pražská 52b, 370 04 České Budějovice (k č.j. HSCB-13-16/2024 KŘ ze dne 14.05.2024).

V případě bližších informací ohledně výběrového řízení kontaktujte personální oddělení na tel.: použijte odpovědní formulář - plk. Mgr. Lucie Davidová, e-mail: použijte odpovědní formulář

Dotazy k náplni služební činnosti směřujte na:
mjr. Ing. Pavel Klein - vedoucí pracoviště prevence, ochrany obyvatelstva a krizového řízení, mail: použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář ,
plk. Ing. Milan Raba - ředitel územního odboru Prachatice, mail: použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář .

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o zpracování osobních údajů vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.
Výhody: pružná pracovní doba, 6 týdnů dovolené v kalendářním roce, benefity z FKSP - stravenky, příspěvky na masáže, dentálni hygienu, volnočasové kurzy nebo MULTISPORT kartu.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2024