Volné pracovní místo  Vrchní přípravář armatury

Lokalita 373 01, Temelín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
zajištění údržby, oprav a kontrol zařízení v rozsahu:
  • příprava a předání pracovních příkazů k realizaci, pracovního postupu opravy a spis přípravy
  • zodpovídá za vyhodnocení oprav a pracovních příkazů v ISE
  • zpracovává plány oprav (věcný, nákladový, kapacitní) vč. plánování spotřeby ND, materiálů
  • kontroluje průběh plnění prací na zakázkách a jejich dokončení

Požadujeme:
  • ÚSO - středoškolské vzdělání strojní
  • praxi v realizaci údržby min. 2 roky, orientace v dokumentaci údržby
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office aktivně, znalost PassPort výhodou)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • odborná školení údržby, provádění oprav armatur výhodou
Nabízíme:
  • zázemí silné společnosti
  • zaškolení na požadovanou pozici
  • možnost stálého vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení, motivační systém odměňování

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete životopis na použijte odpovědní formulář nebo info použijte odpovědní formulář . Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENEROGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017