Volné pracovní místo  Vrchní přípravář

Lokalita 373 01, Temelín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Vrchní přípravář – strojní.

Požadujeme:
  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti výroby, strojírenství, automotive , zkušenost s tlakovými nádobami nebo svařováním výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • SŠ technického směru
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Pracovní náplň:
  • Zabezpečuje přípravy údržby a oprav na určeném druhu zařízení
  • Specifikuje množství a druhy materiálů, kontroly jakosti a technických zkoušek podle požadavků a předepsaných norem
  • Vede technickou dokumentaci o průběhu prací, sleduje ekonomické čerpání, řídí dodavatele aj.

Nabízíme:
  • Zázemí velmi silné společnosti
  • Zaškolení i následné vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
  • OOPP, technické vybavení aj.

Zašlete životopis použijte odpovědní formulář nebo info na použijte odpovědní formulář .
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ Energoservis spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.
Pokud se firma do 1 měsíce neozve, nepostoupil/a jste do výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 21.3.2017