Volné pracovní místo  VRCHNÍ SESTRA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 160 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VRCHNÍ SESTRA (VEDOUCÍ ÚTVARU ZDRAVOTNÍ PÉČE A HYGIENY)
  • PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, předpokládaný termín nástupu: dle dohody, nejpozději však od 1.2.2018
  • Náplň práce: kompletní vedení ošetřovatelské péče v pobytové službě a zajištění hygieny, zajišťování léčiv, zdravotnického materiálu, čistících a desinfekčních prostředků, standardizace a metodické vedení ošetřovatelské péče, zajištění mezioborové spolupráce, komunikace se zdravotnickými zařízeními, zajištění kompletního personálního řízení svěřeného útvaru
  • Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studiu, praxe v pobytové sociální službě oboru min. 1 rok v posledních 4 letech, praxe ve vedení kolektivu min. 1 rok, znalost systému zdravotní péče v sociálních službách včetně vykazování úkonů, znalost epidemiologickou - hygienických přístupů v sociálních službách, znalost IS Cygnus výhodou, zdravotní způsobilost, občanská bezúhonnost doložená výpisem z evidence Rejstříku trestu ne starším než 3 měsíce, očkování proti žloutence typu B, uživatelská znalost práce s PC - Word, Outlook, práce s internetem, Řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • Nabízíme: komplexní metodické a personální vedení 3 oddělení ošetřovatelské péče (340 lůžek), uplatnění vlastních vizí, znalostí nových trendů v ošetřovatelské péči a v sociálních službách, uplatnění organizačních a metodických znalostí, stabilní zaměstnání v příspěvkové organizaci, dovolená 5 týdnů, odměňování dle platových tabulek v 11. platové třídě dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na platový předpis, dále osobní příplatek po zapracování a příplatek za vedení, závodní stravování, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím
  • K výběrovému řízení je nutno doložit tyto doklady: strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (lze přinést až na pohovor, do přihlášky postačí kopie), koncept způsobu vykazování ošetřovatelské péče a koncept hygienických opatření v Domově U Biřičky v rozsahu 1 A4 na základě osobní návštěvy v zařízení, osobní konzultace staničních sester s uchazeči o ošetřovatelské péči v sociální službě 22.11.2017 ve 14.00 hod. na adrese Domov U Biřičky, K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové.
  • Termín pro přihlášky do výběrového řízení: Požadované doklady doručte v listinné nebo elektronické podobě do 27.11.2017 do 9.00 hod. na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář nebo na poštovní adresu: Domov U Biřičky, K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové 8. Bližší informace o organizaci: použijte odpovědní formulář
Osobní pohovory s uchazeči vybranými v prvním kole budou 28.11.2017 od 14.30 hod. na základě telefonického pozvání

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.11.2017 do 19.11.2018