Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů Zlín

Volné pracovní místo Vrtař-sipkař - vyvrtávání na velmi přesném vertikálním stroji.

27.10.2016
TAJMAC-ZPS, a. s.
Místo pracoviště
třída 3. května 1180, Malenovice, 763 02, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů, praxe min. 5 let (WKV, WXH, SIP), pečlivost, znalost výkresové dokumentace podmínkou.
Náplň práce: výroba prototypů, vyvrtávání na velmi přesném vertik. stroji, přesné dokončování práce.
Výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, životní pojištění, zvýhodněné firemní volání, mimopracovní akce a další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy.

Podobné nabídky práce

Operátor CNC fréz 18.500 - 28.500
S ohledem na růst společnosti a nové zákazníky, hledáme operátory 5os. center DMG a Chiron. Variabilní práce, kusová výroba zahrnující 5-osé CNC vrtání, frézování, drážkování, výr ...
PNEUFORM Hulín, a.s. Hulín, Zlín, Přerov Plný úvazek, Brigády
aktivní
Obsluha CNC stroje- fréza, soustruh – Praha 45000,-Kč
obrábění kovů na NC soustruhu, fréze komunikace s programátory CNC 3- 5-ti osý stroj (SIMENES, Heidenhain,)
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Praha Plný úvazek
týden
Frézař - obsluha konvenční frézky
Moderní strojírenská firma s garantovaným zázemím silné a stabilní společnosti nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha CNC obráběcích center frézovacích a soustružnických.
ZAKO TURČÍN, spol. s r.o. Březnice Plný úvazek
aktivní
Kovodělníci
Požadujeme praxi v oboru kovovýroby, ŘP sk. B výhodou Náplň práce: řezání, vrtání, broušení a natírání ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Výhody: platové ohodnocení dle zkušeností a pra ...
KT-KOVO, s.r.o. U Stadionu 5530, Zlín Plný úvazek
dnes
Pracovníci na horizontce (horizontální vyvrtávačce)
Individuální kusová výroba Výhody: příspěvky na penzijní připojištění, stravování, dovolenou, na ubytování Telefonicky Po-Pá 8-14 hod.
MOMENT, spol. s r.o. Návesní 1, Zlín Plný úvazek
aktivní
CNC Horizontkář - Siemens
pracoviště Zlín - Malenovice - CNC HORIZONTKÁŘ - systém řízení Siemens - Vyučení v oboru, praxe min. 2 roky - prokázaná praxe na horizontce, znalost čtení technických výkresů, nekonfliktní jednání, odolnost vůči stresu, manuální ...
KM konsult s.r.o. třída 3. května 1172, Zlín Plný úvazek