Volné pracovní místo  Všeobecná sestra

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 340 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Druh práce: Nepřetržitý provoz, plný pracovní úvazek
Náplň práce: Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu.

Provádění zdravotnických úkonů dle ordinace lékaře.
Pracovní poměr: Na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platová třída: 10 (dle NV č. 341/2017)
Místo výkonu práce: Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

Požadavky pro vznik pracovního poměru:
  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • odborná způsobilost k výkonu povolání podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • dobré organizační, řídící a komunikativní schopnosti
  • samostatnost a spolehlivost
  • schopnost týmové práce
  • dobrá znalost práce na PC
  • morální a občanská bezúhonnosti
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Písemné přihlášky obsahující:
  • Životopis včetně kontaktních údajů
  • Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

zasílejte na adresu:
Dům sociálních služeb Návojná, p. o., Návojná 100, 763 32 Nedašov
popř. na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Jméno a příjmení odpovědné osoby: Bc. Jan Šerý, tel. použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Všeobecná sestra?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jan Šerý z Dům sociálních služeb Návojná, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecná sestra

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.