Volné pracovní místo  Všeobecná sestra

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 170–20 890 Kč / měsíc

Pracovní doba - v souladu s § 79 odst. 1 zákoníku práce a její rozvržení nerovnoměrně (pondělí - neděle), 12 hodin/směna.
Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle započitatelné praxe na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.).

Náplň práce:
  • Poskytování komplexní ošetřovatelské péče, např. aplikace léků, péče o chronické rány apod.
  • Vedení zdravotnické dokumentace.
  • Vykazování výkonů na zdravotní pojišťovny.

Požadavky:
  • Vzdělání splňující požadavky dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče.
  • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, pracovitost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
  • Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • 25 dnů dovolené v kalendářním roce/plný pracovní úvazek.
  • Příspěvek FKSP a zaměstnavatele na stravování.
  • Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:30-16:30.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Všeobecná sestra?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Markéta Sedláková z Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecná sestra

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.