Volné pracovní místo  Všeobecná sestra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 370 Kč / měsíc

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Požadavky: věk 18 let, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, bez odborného dohledu v rozsahu §5 odst. 1 a 2 zákona č. 96/2004 Sb., 3 roky praxe v zařízení sociálních nebo zdravotnických služeb.
Znalosti: vyhl. č. 134/1998 Sb., zákon č. 258/2000 Sb., vyhl. č. 137/2004 Sb., vyhl. č. 385/2006 Sb., zákon č. 101/2000 Sb., orientace v zákonu č. 108/2006 Sb. a vyhl. č. 505/2006 Sb., znalost práce na PC, MS Office, schopnost vytvářet interní dokumenty, ochota se dále vzdělávat. Zdravotní průkaz.
Osobnostní předpoklady: výborné org. a komunikační schopnosti, odolnost proti zátěži, samostatnost, odpovědnost, schopnost týmové spolupráce, svědomitost, flexibilita, iniciativa, trpělivost a empatie.
Náplň práce: individuální péče o uživatele, vedení ošetřovatelské dokumentace, evidence výkonů pro zdr. pojišťovny, aktivizace uživatelů.
Plat: 10. platová třída (dle praxe), příspěvky z FKSP, závodní stravování, mimořádné odměny.
Přihláška bude obsahovat: jméno, příjmení, datum a místo narození, st. příslušnost, trvalý pobyt, číslo občanského průkazu, telefonický a e-mailový kontakt, datum, podpis zájemce a souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.9.2017