Volné pracovní místo  VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP)

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:1/12/2023 (vhodné i pro OZP) a:7/2/2024
Náplň práce:
  • účtování dodavatelských faktur
  • kontrola správnosti fakturace odběratelských faktur
  • účtování pokladních dokladů a kontrola bankovních dokladů
  • účtování skladů, účtování nedokončené výroby
  • účtování v oblasti majetku
  • dohled nad oblastí závazkových vztahů z hlediska účetnictví vč. jejich řešení
  • sestavování a zpracování měsíční uzávěrky
  • měsíční zpracování DPH včetně daňového přiznání a kontrolního hlášení
  • kontrola správnosti všech účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví
  • dohled při fyzické inventuře, zpracování dokladové inventarizaci
  • sestavování roční účetní závěrky včetně daňového přiznání a odeslání na finanční úřad
  • zpracovávání statistických výkazů
  • pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:00 hod.
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • prokazatelnou praxi v oboru minimálně 2 roky
  • praktickou zkušenost se zpracováním agendy podvojného účetnictví
  • orientace v účetních předpisech
  • výborná znalost práce s PC (především MS Excel)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, přesnost, analytické myšlení
  • předložení výpisu z RT.
Kontakt telefonicky, emailem, osobně dle předchozí telefonické domluvy.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.2.2024 do 7.2.2025

Máte zájem o nabídku VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vlasta Brixová z Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (vhodné i pro OZP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.