Volné pracovní místo  Všeobecná zdravotní setra, zubní instrumentářka, dentální hygienistka

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 111/190
Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materálu v ordinaci a péče o svěřené vybavení.
Požadujeme: vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání, pečlivost, svědomitost, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: mladý kolektiv s přátelskou atmosférou, placené vzdělávací kurzy, možnost profesního rozvoje a specializace, odpovědnou práci v moderních ordinacích a s moderním vybavením, slevy na stomatologické výrobky a služby, mzdu: 20 000 - 30 000 Kč dle zkušeností,
5 dní sick days, pracovní doba dle domluvy s lékařem.
Telefonicky si sjednat osobní jednání.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017