Volné pracovní místo  Všeobecné sestry bez specializace

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 300–32 070 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona 96/2004 Sb.,
  • Rozsah její činnosti je určen vyhláškou 55/2011 Sb. o činnostech zdravotnických pracovníků
Náplň práce:
  • Práce na lůžkovém oddělení následné péče nebo odborné ošetřovatelské péče

Způsob kontaktu: e-mailem: použijte odpovědní formulář nebo osobně. (Nemocnice Č. Těšín)

Benefity

  • Dovolená navíc - týden dovolené navíc, další 3 dny v roce volno
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Zvláštní prémie - příplatky za směnnost
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2018

Máte zájem o nabídku Všeobecné sestry bez specializace?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Alice Ručková, náměstkyně pro OP z Nemocnice AGEL Český Těšín a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecné sestry bez specializace

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.