Volné pracovní místo  Všeobecní administrativní pracovníci

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Mezibranská č.p. 1579/4, Nové Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Křesťanová Karolína Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní náplň:
1) Administrativní činnost spojená s přípravou nabídek
  • Kompletace cenových nabídek a podkladů do výběrových řízení
  • Komunikace s dodavateli za účelem získání podkladů k nabídkám dle zadání
  • Zpracování a kompletace nezbytných dokumentů (plné moci, čestná prohlášení, výpisy z veřejných rejstříků apod.)
  • Příprava k odeslání nabídek (vázání, nadepsání obálek, převod do elektronické podoby apod.)
2) Spolupráce při realizacích zakázek
  • Nastavení organizačních stránek vítězné zakázky (fakturace, objednávkový režim, režim předávacích protokolů, pasportizace klíčových parametrů kontraktu, příprava smluv se subdodavateli)
  • Komunikace s ostatními složkami společnosti (provoz, HR, účetní odd.)
Příprava a obstarávání potřebných dokumentů
Spolupráce s finančním oddělením
Podpora projektů společnosti
Komunikace se zákazníky
Administrace dokumentů
Požadavky:
  • znalost zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách velkou výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • odolnost vůči stresu
  • velmi dobré organizační schopnosti

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016