Volné pracovní místo  Všeobecní administrativní pracovníci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář , a to do 15. 7. 2016 včetně. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.

Referent/ka personálního a mzdového oddělení NSS
Požadavky:
minimálně středoškolské vzdělání
výborná znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka podmínkou
základní znalost mzdového účetnictví a ZP či předchozí praxe v oboru velkou výhodou
samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost,
korektní a vstřícné chování i vystupování
znalost práce ve mzdovém a personálním programu výhodou

Náplň práce:
administrativní a organizační zajištění činnosti personálního a mzdového oddělení
administrativní vedení personální agendy zaměstnanců a praktikantů
zajištění nástupu nových zaměstnanců a praktikantů,
práce s interním informačním systémem NSS
archivace dokumentů, pošta, vedení rejstříku a přehledů
příprava podkladů, rozborová a statistická činnost

Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
Pracovní poměr na zkrácený úvazek (25 - 30 hodin týdně)
Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba)
Termín nástupu dohodou (ideálně 9/2016)
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno. Pracovní poměr je na zkrácený úvazek 25 - 30 hodin týdně nebo podle domluvy.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Zasláním materiálů s Vašimi osobními údaji dáváte Nejvyššímu správnímu soudu souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016