Volné pracovní místo  Všeobecní administrativní pracovníci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 8 000–10 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00 (Malátova 395/13, 15000 Praha 5
Kontaktní osoba: Maříková Eva PhDr., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Asistentka společnosti na zkrácený úvazek
Pozice je určena pouze pro OZP - uveďte v zaslaném životopise.
Tato pozice není vhodná pro vozíčkáře.
Náplň práce:
zajištění administrativní a organizační agendy
archivace dokumentů
komunikace s klienty (osobní i telefonická)
Požadujeme:
velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
zpracování dokumentů v elektronické podobě

dobré komunikační dovednosti
dobrá znalost českého pravopisu
spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
zájem o práci, aktivní přístup
organizační schopnosti
příjemné vystupování
Nabízíme:
práci v centru Prahy
práci na 20 hodin týdně
nástup ihned

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016