Volné pracovní místo  Všeobecní účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hůrka 1798, Pardubice.
První kontakt e-mailem.
Nástup dle dohody.
Náplň práce:
  • zpracování účetních dokladů (faktury vydané, sklady, faktury došlé, majetek, všeobecné doklady aj.)
  • spolupráce na roční účetní uzávěrce
  • účtování pokladny
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • pokročilá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • velmi dobrá znalost uzávěrkových účetních prací
  • min. 2 roky praxe s vedením podvojného účetnictví
  • zkušenosti s přípravou a zpracováním Intrastatu výhodou
  • pokročilá znalost MS OFFICE (Excel, Word)
  • znalost IS Helios Green výhodou
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • preciznost
  • týmový hráč
Zaměstnanecké výhody: práce v prostředí nového autosalonu, firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce a další výhody)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017