Volné pracovní místo  Vychovatel/ka na domově mládeže

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 31 290–36 130 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: Vychovatel/ka na domově mládeže
  • Požadavky: praxe v oboru vítána, kvalifikační předpoklady dle zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, specializace v oblasti rizikového chování a volnočasových aktivit výhodou
  • platová třída 9, úvazek: 1,0, nástup možný od 1.9.2024
  • Zaměstnanecké benefity: závodní stravování, příspěvek na penz. přip., účast na akcích školy
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář příp. kontakt telefonicky paní Mgr. Ivana Hašová, ředitelka školy tel. použijte odpovědní formulář .
  • Uchazeč/ka nám reakcí na uvedenou pozici uděluje písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, dále v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody - příspěvek na penz. přip., účast na akcích školy

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2024