Volné pracovní místo  Vychovatel/ka pro příměstské tábory

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

První kontakt emailem. použijte odpovědní formulář (zaslat životopis a motivační dopis)
Mzda v místě obvyklá.
Požadavky:
  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování, kladný vztah k dětem
  • přirozená autorita, tvůrčí duch, úcta k dětem i k přírodě, ochotu učit se novým věcem
  • starší 18 let
  • má osobní a odborné předpoklady pro práci s dětmi
  • preferujeme osobu, kterou děti znají už z klubu nebo ZŠ Řeznovice

Náplň práce:
  • příprava na každý den
  • péče o děti 6h denně
  • řídí se pokynů hlavního vychovatele, pracuje samostatně se svěřenou skupinou dětí
  • účastní se porad vedení tábora
  • pomáhá při vytvoření materiálních podmínek nutných k výkonu své práce v táboře
  • jde osobním příkladem při dodržování zásad je vzorem pro děti v táboře
  • řádně si připravuje svěřenou část programu
  • nenechá svěřené děti bez dohledu, dbá soustavně o jejich bezpečnost a zdraví zejména mimo tábor, při koupání, úrazy nebo onemocnění ihned hlásí hlavnímu vychovateli, dbá na pitný režim dětí apod.
  • má individuální přístup k dětem, vzbuzí jejich zájem, pomáhá jim v nesnázích
  • dohlíží na úklid společných prostor
  • potravinářský průkaz
Místo výkonu práce: Řeznovice 88, 664 91 Ivančice

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 30.6.2018