Volné pracovní místo  Vychovatel/ka ve školní družině

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Tesařská č.p. použijte odpovědní formulář Kosmonosy
Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • přímá výchovně-vzdělávací práce s dětmi ve školní družině (smíšená první až třetí třída, maximální počet 15 dětí)
  • vypracovávání plánů výchovné činnosti a příprav na ni
  • podpora nezávislosti dětí, příprava vhodného prostředí, respekt k individuálnímu vývoji každého dítěte
Požadavky:
  • odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci vychovatele s dětmi ve školní družině (kvalifikace dle požadavků MŠMT)
  • předchozí praxe s dětmi mladšího školního věku
  • respektující přístup k dětem
  • uvítáme zájem o montessori pedagogiku
  • energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu, která má radost z práce s dětmi
  • všestranně nadaná osobnost - sport, hudba, výtvarná a dramatická činnost, …
Nabízíme:
  • práci na částečný úvazek - každý den od 12:30 - 16:30 (po domluvě možnost i úvazku jen na některé dny v týdnu)
  • nástup od září 2016
  • odpovídající smluvní finanční ohodnocení při splnění všech uvedených požadavků
  • příjemné pracovní prostředí nové školy
  • týmovou i samostatnou, zejména však kreativní práci
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: použijte odpovědní formulář nebo kontaktujte Hanu Janečkovou na telefonu použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016