Volné pracovní místo  VYCHOVATEL/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 260 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

!!!ZMĚNA E-MAILOVÉ ADRESY PRO ZASLÁNÍ PŘIHLÁŠEK!!!
Místo výkonu práce: Domov mládeže a školní jídelna, Gen. Závady č.p. 118, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Požadujeme splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. § 16, trestní bezúhonnost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, PC na dobré úrovni, organizační a komunikační dovednosti.
Pracovní náplň: vedení výchovné skupiny, vedení pedag. dokumentace, zájmová činnost, výchovná činnost atd.
Nabízíme: profesní rozvoj, příspěvek na stravu, 8 týdnů dovolené
Výběrové řízení proběhne v 1. kole ověřením splnění podmínek a dále v dalších kolech formou pohovorů nad zadaným úkolem dne 23.9.2016, náhradní termín není možný.
Poskytnutím svých osobních údajů v životopise dávají uchazeči souhlas s jejich správou ve smyslu zákona č 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů.
Přihlášky zaslané do výběrového řízení se uchazečům nevracejí.
Přihlášky ve formě strukturovaného životopisu, motivačního dopisu a kopií dokladů o dosaženém vzdělání zasílat do 16.9. 2016 POUZE EMAILEM NA: použijte odpovědní formulář
Přesný termín pohovoru bude sdělen emailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016 do 30.6.2017