Volné pracovní místo  Vykonavatel soudního exekutora

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 12 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky na uchazeče:
  • úplné středoškolské vzdělání; znalost práce na PC; řidičské oprávnění min. skupiny B; trestní bezúhonnost; odolnost vůči stresu; časová flexibilita; samostatnost, spolehlivost; fyzická zdatnost; ochota cestovat po celé ČR; odborná zkouška vykonavatele výhodou; znalost exekučního prostředí výhodou;
Náplň práce:
  • komunikace s účastníky exekučního řízení; práce v terénu; provádění místních šetření a soupisů movitých věcí u povinných osob; exekuční vymáhání pohledávek; administrativní činnost;
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu.
Výběrové řízení je vícekolové. V případě, že uchazeč nebude kontaktován do 30 dnů od zaslání životopisu, do dalšího kola nepostoupil.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016