Volné pracovní místo  Výkonný/á pracovník/ice obchodního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–26 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail použijte odpovědní formulář
Požadavky:
  • ÚSO
  • schopnost efektivní práce na PC (MS Office)
  • schopnost samostatného rozhodování, komunikační schopnosti
  • drive a odolnost vůči stresu
  • důraz na pečlivost, systematický přístup
  • schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
  • každodenní telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky, práce na PC
  • tvorba nabídek, kalkulací, příprava kupních smluv a řízení termínu objednávek
  • zajištění bezproblémového chodu obchodů (kvalita, včasnost, efektivita)
  • optimalizace obchodních procesů, orientace na zákazníka
  • účast na poradách, účast na tvorbě firemní strategie
  • odpovědnost za logistiku
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
  • nástup dle dohody, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, životní pojištění, zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.7.2018