Volné pracovní místo Výpomoc v tiskárně - ve skladu

13.8.2016
Ing. Tomáš Mikulenka
Místo pracoviště
Jateční 682/5, Klíše, 400 01, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce: Jateční č.p. 682/5, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha knihařských a balících strojů, příjem zboží do skladu a do systému, kontrola a odpovědnost za kvalitní a včasné dodání zakázek, komunikace se zákazníky.
Požadujeme: vyučení, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu, odpovědný přístup k práci, znalost práce na PC, fyzickou zdatnost, manuální zručnost, trestní bezúhonnost
Nabízíme: mzdu 11 000,– Kč., zvláštní prémie, jednosměnný provoz, vhodné i pro absolventy.
Poslat elektronicky emailem životopis, případný zájemce bude vyzván na pohovor.

Benefity

  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • Práce s PC