Volné pracovní místo  VÝPOMOC VE STUDENÉ HOTELOVÉ KUCHYNI - brigáda

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 90 Kč / měsíc

V případě zájmu nás kontaktujte emailem: použijte odpovědní formulář
telefon: použijte odpovědní formulář
VÝPOMOC VE STUDENÉ HOTELOVÉ KUCHYNI

Náplň práce: příprava surovin & pokrmů a nápojů, různorodé pomocné práce v kuchyni a na snídárně, jako je např. obsluha myčky nádobí, doplňování nádobí, jídel i nápojů na snídárně, prostírání stolů, úklidové práce s činností související.
Požadujeme: pracovitost, svědomitost, zodpovědnost, kvalitně odvedenou práci a časovou flexibilitu, přátelské chování, profesionální vystupování. Zaškolíme.
Zodpovědnost: za řádné plnění pracovních povinností, za věcné nakládání s pracovními materiály.
Pracovní doba: v čase od 5:30 do 14:00 dle rozvrhu hodin včetně víkendů a státních svátků.
Ohodnocení: odměna ve výši Kč 90,- / hodina.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.3.2017