Volné pracovní místo  výpravčí, dispečer dopravy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 500 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Lovochemie.Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR a největší zaměstnavatel v regionu Lovosicka hledá vhodného kandidáta na pozici:
VÝPRAVČÍ (dispečer dopravy)
Náplň práce
˘ řízení směny železniční dopravy
˘ operativní řízení drážní dopravy na vlečce
˘ řízení posunu v přiděleném obvodu vlečky
˘ obsluha releového zabezpečovacího zařízení
˘ obsluha PC - informační systém pro dopravu a logistiku, e-maily
˘ komunikace pomocí radiostanic, telefonů, PC
˘ ohlašování mimořádných událostí v drážní dopravě
Požadujeme:
˘ min. SŠ vzdělání s maturitní zkouškou, dopravní obor nebo minimálně 1 rok praxe ve funkci výpravčí
˘ zdravotní způsobilost pro samostatný vstup do kolejiště dle vyhlášky č. 101/1995 Sb., §2, odst. b), písm. 1
˘ znalost MS Office
˘ flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu
Nabízíme:

˘ zajímavou a odpovědnou práci
˘ zázemí silné společnosti s dlouholetou tradicí
˘ motivující finanční ohodnocení
˘ práci na hlavní pracovní poměr
˘ možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
˘ zajímavý balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u obchodníků, poukázky na sport, relaxaci)
˘ závodní stravování
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů. Své životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář noste osobně na personální oddělení nebo nás kontaktujte na tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (Petra Šmídová).

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.8.2016 do 31.7.2017