Volné pracovní místo  Výrobní dělník / Truhlář

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 23 000–28 000 Kč / měsíc

z: 08.11.2023 a: 4.3.2024 Místo na dobu určitou a možností prodloužení pracovního poměru na neurčito .
Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

Práce může být i fyzicky náročnější.
Více informací na : vagonka-interiors.cz/cs/volne-pracovni-pozice/

Náplň práce:
  • formátování a egalizace materiálů,
  • provádění dokončovacích operací na strojích.

Požadujeme:
  • zájem o práci,
  • výuční list - Truhlář a zkušenost s truhlářskými stroji velkou výhodou, nikoliv podmínkou,
  • manuální zručnost, technické uvažování, čtení výkresové dokumentace, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody:
  • pouze ranní směna,
  • 7,25 hodinová pracovní doba,
  • 5 dnů dovolené nad rámec zákona,
  • 110,- kč stravenky,
  • bonus za docházku,
  • výhodná tarifní smlouva s O2 pro zaměstnance a jejich rodiny,
  • možnost dalšího profesního vzdělávání,
  • odměny při významných životních jubileích,
  • příspěvek na dopravu, a další.

Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Kontaktní osoba: František Urbánek,
Telefonicky na č. použijte odpovědní formulář , Út - Čt v čase od 08:00 - 09:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Výrobní dělník / Truhlář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
František Urbánek z VAGONKA INTERIORS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní dělník / Truhlář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.